Akıllı Tavan Sensörü Kırk

Tavan Sensörü KIRK

OFİSTE AKILLI OLMA ZAMANI
LTX tavan sensörümüz KIRK, verilerini, alanın gerçek kullanımını belirlemeye yardımcı olmak ve çalışma yeri tasarımını iyileştirmek için anlamlı kararlar alınmasını sağlamak amacıyla gürültü ve hava kalitesi gibi parametreleri kaydetmek için kullanır. • rezerve edilebilir çalışma ortamlarını tamamlar
• akıllı ofiste oda ve bölgeleri rezerve edilebilir hale getirir
• ofis organizasyonunu basitleştirir
• çalışma ortamını daha çekici hale getirir (ışık, sıcaklık, hacim ve hava kalitesi)

EŞSİZ OLMA ZAMANI
Çalışanların en uygun koşulları sundukları için gelmekten hoşlandıkları ofisler LTX buna yardımcı olur, KIRK buna yardımcı olur. Çünkü tavan sensörümüz odalarda ve bölgelerde akıllı ışık yönetimi, VTL ile sağlıklı ışık, en iyi çalışma koşulları ve çalışanların ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlanmış ofis alanları sağlar. Kurulum, standart bağlantı kutuları kullanılarak son derece basittir. Bu aynı zamanda güçlendirmeyi basitleştirir: eski sensörü çıkarın, KIRK’ı kurun.

RAHATLAMA ZAMANI

IŞIK YÖNETİMİ

Gün ışığına ve mevcudiyete bağlı aydınlatma

Akıllı sensörümüz KIRK, armatürlerin gün ışığı ve varlık sensörleri ile kontrol edileceği tüm ofis ortamlarında kullanılabilir. Aydınlatma yönetimi açısından, LTX tavan sensörünün odak noktası merkezi olmayan kontroldür, yani KIRK, DALI aracılığıyla bağlanan armatürleri otonom olarak kontrol eder. Kapsamlı bir aydınlatma yönetim sistemine entegre edilmesi gerekmez.

VTL ile sağlıklı, dinamik ışık

KIRK ile biyodinamik ışık için VTL işlevinin programlanması gerekmez. Ayarlar zaten sensörde programlanmıştır ve DALI aracılığıyla bağlanan armatürler tarafından benimsenmiştir.

İçinde iyi hissetmek için bir aydınlatma ortamı

Sistem, ışık adacıklarını önlemek için sürü kontrolü kullanır ve armatürlerin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. TALK işleviyle ilgili ayrıntıları burada sizin için derledik.

Uygulama aracılığıyla kolayca ayarlanabilir.

 MEMNUN OLMA ZAMANI

KIRK, her zaman en iyi durumda oldukları için çekici çalışma koşulları sağlar. Sıcaklık, hacim veya hava kalitesi gibi çevresel parametreler, tavan sensöründeki LED’ler aracılığıyla sınır değerler bazında görüntülenir. Yani hacimden hava kalitesine kadar ortam tam olarak doğru.

ŞEFFAF OLMA ZAMANI

Çalışanlar ekipleri için hızlı bir şekilde bir toplantı odası veya başka bir iletişim bölgesi ayırtıp ayıramayacaklarını merak ederken, ofis yöneticileri kendilerine odaların ve bölgelerin ideal bir şekilde kullanılıp kullanılmadığını soruyor. Pazarlamanın başka bir yaratıcı alana ihtiyacı var mı ve muhasebe, yoğun çalışma için büyük toplantı odası yerine başka bir ofisi mi tercih ediyor? KIRK yardımcı olabilir. LIZ Booker ile birlikte KIRK ile donatılmış odalar ve bölgeler kolayca rezerve edilebilir.

KIRK, çalışma alanı yöneticilerinin kullanımına sunulan en gelişmiş Waldmann teknolojisini sunar. LIZ Workspace Manager ile birlikte, alanların ve bölgelerin kullanımları hassas bir şekilde analiz edilebilir. Alan tahsisi, veritabanı bazında sağlam bir şekilde değiştirilebilir. KIRK üzerinden toplanan verilerin binadaki diğer sistemlere de aktarılabilir.