Akıllı Masa Sensörü Çekov

Rezervasyon Yapılabilir
ÇEKOV, iş yerlerinin gerçek kullanımını belirler. Akıllı masa sensörü, verilerini, paylaşılan masa konseptleriyle ofis alanını verimli bir şekilde düzenlemeye ve kullanmaya yardımcı olmak için kullanır. Mutlu tesis yöneticileri ve son derece memnun çalışanlar için.
Gelecek Odaklı Oluyor

Son derece hassas insan varlığı algılama, Tak ve Çalıştır teknolojisi, LED durum göstergeli kullanıcı merkezli tasarım ve pilsiz çalışma sayesinde minimum bakım – bunların tümü, ileri görüşlü yer alanı yöneticileri için mükemmel bir ortaktır. LTX Finder rezervasyon sistemimizle birlikte kullanılan masa sensörü ileri görüşlü işletmeler için benzersiz avantajlar sunar.

CHEKOV, binanıza dijital bir güncelleme sağlıyor

KIRK ile çalışma alanı ve proje yöneticileri en son Waldmann teknolojisinin avantajlarından yararlanır. Sensör, her şeyden önce izlenebilen ve rezerve edilebilen ofis ortamlarına uygundur: Bu nedenle LTX sistemine entegre edilmiştir. Zemin lambalarıyla eşleştirildiğinde sonuç, verilerin bulutta yakalanıp değerlendirildiği uçtan uca bir sistemdir.

CHEKOV, bina teknolojiniz için veri sağlar

Sensör, LTX sistem mimarisine entegre edildiğinde diğer sistemlere veri aktarabilir. Bu amaçla, müşteriler çeşitli LTX sistem arayüzleri arasından seçim yapabilir. EnOcean aracılığıyla doğrudan bir arayüz yolda.